Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Tag
fr: Étiquette

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Vote
fr: Voter

en: Number of votes
fr: Nombre de votes

en: Operation
fr: Opération

en: Greater than
fr: Supérieur

en: Equal to
fr: Egal à

en: Less than
fr: Inférieur

en: Results
fr: Résultats

en: Select
fr: Sélectionner

en: Vote tag
fr: Etiquette de vote

en: Average vote
fr: Moyenne des votes

en: Not equal to
fr: Différent de
