Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Vote
is: Kjósa

en: Rules
is: Reglur

en: Results
is: Niðurstöður
