Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Operation
kk: Операция

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Results
kk: Нәтижелер
