Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Tag
lt: Žymė

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Results
lt: Rezultatai

en: Select
lt: Pasirinkti
