Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Vote
pl: Głosuj

en: Number of votes
pl: Liczba głosów

en: Operation
pl: Czynność

en: Rules
pl: Reguły

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Equal to
pl: Równe z

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Results
pl: Wyniki

en: Select
pl: Wybierz

en: Not equal to
pl: Nierówny z

en: User Id of the user
pl: ID użytkownika

en: IP of the user
pl: IP użytkownika

en: Total number of votes
pl: Całkowita liczba głosów

en: The user who voted
pl: Użytkownicy, którzy głosowali
