Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Tag
sv: Etikett

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Vote
sv: Rösta

en: Number of votes
sv: Antal röster

en: Operation
sv: Funktion

en: Rules
sv: Regler

en: Greater than
sv: Större än

en: Equal to
sv: Lika med

en: Less than
sv: Mindre än

en: Results
sv: Resultat

en: Select
sv: Välj

en: Vote tag
sv: Etikett för röst

en: Average vote
sv: Genomsnittlig röst
