Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Vote
th: โหวต

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Greater than
th: มากกว่า

en: Less than
th: น้อยกว่า

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Select
th: เลือก
