Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Tag
vi: Thẻ

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Vote
vi: Bình chọn

en: Operation
vi: Thao tác

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Greater than
vi: Lớn hơn

en: Less than
vi: Nhỏ hơn

en: Results
vi: Kết quả

en: Select
vi: Chọn
