Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Tag
ar: وسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Vote
ar: صوّت

en: Operation
ar: عملية

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Results
ar: النتائج
