Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Tag
az: Teq

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Select
az: Seçin
