Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Value
es: Valor

en: Tag
es: Etiqueta

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Vote
es: Votar

en: Number of votes
es: Cantidad de votos

en: Operation
es: Operación

en: Rules
es: Reglas

en: Greater than
es: Mayor que

en: Equal to
es: Igual a

en: Less than
es: Menor que

en: Results
es: Resultados

en: Select
es: Seleccionar

en: Vote tag
es: Etiqueta de voto

en: Average vote
es: Votación promedio

en: Not equal to
es: No es igual a
