Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Vote
gu: મત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Less than
gu: ના કરતા ઓછું

en: Results
gu: પરિણામો

en: Select
gu: પસંદ કરો
