Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Tag
hi: अंकितक

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Vote
hi: मतदान करें

en: Operation
hi: काम

en: Rules
hi: नियम

en: Greater than
hi: से अधिक

en: Less than
hi: से कम

en: Results
hi: परिणाम
