Voting Rules (6.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Tag
jv: Tautan

en: Vote
jv: Pilih

en: Operation
jv: Operasi

en: Greater than
jv: Luwih sākā

en: Less than
jv: Kurang sākā

en: Results
jv: Kasilé
