Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Results
ka: შედეგები
