Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Vote
ne: मतदान

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Results
ne: परिणाम
