Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Tag
ro: Marcaj

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Vote
ro: Votează

en: Number of votes
ro: Numărul de voturi

en: Operation
ro: Operație

en: Rules
ro: Reguli

en: Greater than
ro: Mai mare

en: Less than
ro: Mai mic

en: Results
ro: Rezultate

en: Select
ro: Alege
