Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Vote
ta: வாக்கு

en: Operation
ta: செயல்

en: Greater than
ta: இற்கும் மேலான

en: Less than
ta: இற்கும் குறைவான

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
