Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
