Voting API (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Tag
af: Etiket

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Never
af: Nooit

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Votes
af: Stemme

en: comments
af: kommentaar

en: users
af: gebruikers
