Voting API (6.x-2.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Voting
ca: Votació

en: Never
ca: Mai

en: Appearance
ca: Aparença

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Votes
ca: Vots

en: Function
ca: Funció

en: comments
ca: comentaris

en: Immediately
ca: Immediatament

en: users
ca: usuaris

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Standard deviation
ca: Desviació estàndard

en: Average vote
ca: Vot mitjà
