Voting API (6.x-2.2) - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Tag
nl: Label

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Points
nl: Punten

en: Voting
nl: Stemmen

en: Never
nl: Nooit

en: Percent
nl: Procent

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Number of votes
nl: Aantal stemmen

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Votes
nl: Stemmen

en: Function
nl: Functie

en: comments
nl: reacties

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Do it!
nl: Doe het!

en: users
nl: gebruikers

en: Global settings for the Voting API.
nl: Algemene instellingen voor de Stemmen-API.

en: Vote tallying
nl: Stembalans opmaken

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
nl: Op drukbezochte sites kunnen beheerders deze instelling gebruiken om het berekenen van de resultaten uit te stellen.

en: Tally results whenever a vote is cast
nl: Maak de balans op nadat een stem is uitgebracht

en: Tally results at cron-time
nl: Maak de balans op bij een cron run

en: administer voting api
nl: beheer stemmen api

en: Provides a shared voting API for other modules.
nl: Levert een gedeelde stemmen-API voor andere modules.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Vote tag
nl: Stemtag

en: Bread
nl: Brood

en: Value type
nl: Waardetype

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: The quality of the food at a restaurant.
nl: De kwaliteit van het eten in een restaurant.

en: Circuses
nl: Circussen

en: The quality of the presentation and atmosphere at a restaurant.
nl: De kwaliteit van de presentatie en de sfeer in een restaurant.

en: Median vote
nl: Meest voorkomende stem

en: Anonymous vote rollover
nl: Anonieme stem-rollover

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
nl: De tijd die moet verstrijken voordat twee anonieme stemmen van dezelfde computer als uniek worden beschouwd. Dit op 'nooit' instellen zal de meeste dubbele stemmen elimineren, maar zal meerdere anonieme stemmen op dezelfde computer (bijvoorbeeld in een internetcafé) niet toestaan.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
nl: Maak geen automatische balans op, ik gebruik een module die zijn eigen resultaten bijhoudt.

en: Which node types should receive votes?
nl: Welke nodetypes moeten stemmen ontvangen?

en: What type of votes should be generated?
nl: Welk type stemmen moet worden gegenereerd?

en: Fivestar style
nl: Vijfster-stijl

en: Digg style
nl: Digg-stijl

en: Reddit style
nl: Reddit-stijl

en: Delete existing votes before generating new ones.
nl: Bestaande stemmen verwijderen voordat u nieuwe aanmaakt.

en: Normal vote
nl: Normale stem

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
nl: Het standaardlabel voor beoordelingen van inhoud. Als er meerdere beoordelingen met verschillende labels op bepaalde inhoud worden uitgebracht, overweeg dan om een totaalbeoordeling toe te voegen.

en: Votes in a specific range. Values are stored in a 1-100 range, but can be represented as any scale when shown to the user.
nl: Beoordelingen binnen een bepaalde reeks. Waardes worden opgeslagen in een reeks van 1 tot 100, maar kunnen in iedere schaalverdeling worden weergegeven aan een gebruiker.

en: Votes that contribute points/tokens/karma towards a total. May be positive or negative.
nl: Beoordelingen die punten/waarderingen/karma bijdragen aan een totaal. Deze kunnen positief of negatief zijn.

en: The number of votes cast for a given piece of content.
nl: Het aantal uitgebrachte beoordelingen van bepaalde inhoud.

en: Average vote
nl: Gemiddelde stem

en: The average vote cast on a given piece of content.
nl: De gemiddelde beoordeling van bepaalde inhoud.

en: Total score
nl: Totaalscore

en: The sum of all votes for a given piece of content.
nl: De som van alle beoordelingen van bepaalde inhoud.

en: Generate votes
nl: Genereer stemmen

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
nl: Genereer een aantal stemmen op site-inhoud. Optioneel kunt u bestaande stemmen verwijderen.

en: Vote results
nl: Stemresultaten

en: The value of an individual cast vote.
nl: De waarde van een individuele uitgebrachte stem.

en: The nature of the vote being cast (points, percentage, etc).
nl: Het type stem dat werd uitgebracht (punten, percentage, etc.).

en: An optional tag to group multi-criteria votes.
nl: Een optionele tag om multi-criteria stemmen te groeperen.

en: The user who cast the vote.
nl: De gebruiker die de stem uitbracht.

en: Individual voter
nl: Individuele stemmer

en: Restrict votes to those cast by the current user.
nl: Beperk stemmen tot diegene uitgebracht door de huidige gebruiker.

en: The IP address of the user who cast the vote.
nl: Het IP-adres van de gebruiker die de stem uitbracht.

en: The time the vote was cast.
nl: De tijd dat een stem werd uitgebracht.

en: The nature of the results in question (points, percentage, etc).
nl: Het type resultaat (punten, percentage, etc.).

en: An optional tag to group multi-criteria results.
nl: Een optionele tag om multi-criteria resultaten te groeperen.

en: The aggregate function used to calculate the result.
nl: De aggregatiefunctie die wordt gebruikt om de resultaten te berekenen.

en: The time the results were calculated.
nl: De tijd dat resultaten werden berekend.

en: Display %display defines a VotingAPI vote relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
nl: Weergave %display levert een Stemmen API stemmenrelatie, maar beperkt de relatiedata niet. Dit kan resulteren in gedupliceerde resultaten.

en: Display %display defines a VotingAPI results relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
nl: Weergave %display levert een Stemmen-API resultatenrelatie, maar beperkt de relatiedata niet. Dit kan resulteren in gedupliceerde resultaten.

en: Default appearance
nl: Standaard verschijning

en: No filtering
nl: Geen filtering

en: Data filters
nl: Datafilters

en: For each piece of content, many pieces of voting data may be saved. Use these options to specify exactly which types should be available via this relationship. <strong>Warning!</strong> Leaving any of these filters empty may result in multiple copies of each piece of content being displayed in listings.
nl: Voor elk stuk inhoud kunnen veel stukken stemdata worden opgeslagen. Gebruik deze opties om aan te geven welke types beschikbaar moeten zijn via deze relatie. <strong>Waarschuwing!</strong> één van deze filters leeglaten kan resulteren in het weergeven van meerdere kopieën van elk stuk inhoud in lijsten.

en:  -Other-
nl:  -Andere-

en: Aggregation function
nl: Aggregatiefunctie

en: Restrict to current user
nl: Beperk tot huidige gebruiker
