Voting API (6.x-2.2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Tag
ro: Marcaj

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Points
ro: Puncte

en: Voting
ro: Votare

en: Never
ro: Niciodată

en: Percent
ro: Procente

en: Voting API
ro: API Votare

en: Appearance
ro: Aspect

en: Number of votes
ro: Numărul de voturi

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Votes
ro: Voturi

en: Function
ro: Funcţie

en: comments
ro: comentarii

en: Do it!
ro: Faceți!

en: nodes
ro: noduri

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Standard deviation
ro: Deviație standard
