Voting API (6.x-2.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Votes
sq: Votat

en: comments
sq: komente

en: users
sq: përdoruesit
