Voting API (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Tag
ar: وسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: مستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Appearance
ar: المظهر

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Votes
ar: الأصوات

en: Function
ar: الوظيفة

en: comments
ar: تعليقات

en: users
ar: الأعضاء

en: nodes
ar: العقد

en: Current user
ar: المستخدم الحالي
