Voting API (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Tag
eu: Etiketa

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Points
eu: Puntuak

en: Voting
eu: Bozketa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Appearance
eu: Itxura

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Votes
eu: Botoak

en: Function
eu: Funtzioa

en: comments
eu: iruzkin

en: Immediately
eu: Berehala

en: users
eu: erabiltzaileak

en: nodes
eu: nodoak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Value type
eu: Balio mota

en: Vote results
eu: Bozkaren emaitzak
