Voting API (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Tag
fa: برچسب

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Points
fa: امتیازها

en: Never
fa: هیچوقت

en: Appearance
fa: ظاهر

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Votes
fa: آراء

en: Function
fa: تابع

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Immediately
fa: فورا

en: users
fa: کاربران

en: nodes
fa: گره ها

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Value type
fa: نوع مقدار
