Voting API (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Appearance
ne: रूप

en: Votes
ne: मत
