Voting API (6.x-2.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Never
ta: இல்லை

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Votes
ta: வாக்குகள்

en: comments
ta: கருத்துகள்

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்
