Voting API (6.x-2.3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Tag
tr: Etiket

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Points
tr: Puanlar

en: Voting
tr: Oylama

en: Never
tr: Asla

en: Voting API
tr: Oylama (Voting) API

en: Appearance
tr: Görünüm

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Votes
tr: Oylar

en: Function
tr: İşlev

en: comments
tr: yorumlar

en: Immediately
tr: Anında

en: Do it!
tr: Yap!

en: users
tr: kullanıcılar

en: nodes
tr: düğümler

en: Current user
tr: Şu anki kullanıcı

en: Value type
tr: Değer türü

en: Standard deviation
tr: Standart sapma

en: Average vote
tr: Oy Ortalaması

en: Vote results
tr: Oylama sonuçları
