Voting API (6.x-2.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Tag
ka: ტეგი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Votes
ka: ხმები

en: comments
ka: კომენტარები
