Voting API (6.x-2.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Tag
sk: Značka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Points
sk: body

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Never
sk: Nikdy

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Votes
sk: Hlasy

en: Function
sk: Funkcia

en: comments
sk: komentáre

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Do it!
sk: Vykonať!

en: users
sk: používatelia

en: Global settings for the Voting API.
sk: Globálne nastavenia pre Voting API.

en: nodes
sk: obsahy

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Value type
sk: Typ hodnoty
