VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Key
ast: Llave
