VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Overview
cy: Arolwg

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Tools
cy: Arfau

en: Key
cy: Allwedd

en: Account information
cy: Gwybodaeth y cyfrif
