VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Paths
el: Διαδρομές

en: here
el: εδώ

en: Key
el: Κλειδί

en: Directories
el: Κατάλογοι

en: Account information
el: Πληροφορίες λογαριασμού
