VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Account information
eo: Kontaj informoj
