VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Overview
et: Ülevaade

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Paths
et: Asukohad

en: Tools
et: Tööriistad

en: Key
et: Võti

en: Transaction
et: Tehing

en: Account information
et: Konto andmed
