VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: here
fa: اینجا

en: Tools
fa: ابزارها
