VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Paths
fr: Chemins

en: here
fr: ici

en: Tools
fr: Outils

en: Key
fr: Clef

en: Directories
fr: Répertoires

en: Account information
fr: Informations du compte

en: Setting
fr: Paramètre

en: Value(s)
fr: Valeur(s)
