VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Opcións

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Account information
gl: Información da conta.
