VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Password
hi: पासवर्ड

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Account information
hi: खाता जानकारी
