VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Overview
hr: Pregled

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Paths
hr: Putanje

en: here
hr: tu

en: Tools
hr: Alati

en: Key
hr: Ključ

en: Account information
hr: Informacije o korisničkom računu
