VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Paths
hu: Útvonalak

en: here
hu: ide

en: Tools
hu: Eszközök

en: Key
hu: Kulcs

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Account information
hu: Felhasználói adatok

en: Setting
hu: Beállítások

en: Value(s)
hu: Értékek
