VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Paths
it: Percorsi

en: here
it: qui

en: Tools
it: Strumenti

en: Key
it: Chiave

en: Directories
it: Cartelle

en: Account information
it: Informazioni sul profilo utente
