VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Overview
ja: 概観

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 環境設定

en: Paths
ja: パス

en: here
ja: こちら

en: Tools
ja: ツール

en: Key
ja: キー

en: Directories
ja: ディレクトリー

en: Account information
ja: アカウント情報

en: Value(s)
ja: 値
