VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Key
ku: کلیل

en: Account information
ku: زانیاریی هەژمار
