VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Please enter a number.
lt: Prašome įvesti numerį.

en: here
lt: čia

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Key
lt: Raktas

en: Directories
lt: Aplankai

en: Account information
lt: Nario informacija
