VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Overview
lv: Pārskats

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: here
lv: šeit

en: Tools
lv: Rīki

en: Key
lv: Atslēga

en: Account information
lv: Konta informācija
