VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Overview
nl: Overzicht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Paths
nl: Paden

en: here
nl: hier

en: Key
nl: Sleutel

en: Directories
nl: Mappen

en: Account information
nl: Account-informatie
