VoxCAST (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Overview
nn: Oversikt

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: here
nn: her

en: Account information
nn: Kontoinformasjon
